Ta strona używa cookies
sprawdź politykę prywatności

Rozumiem

Revolut dla firm – dobra rzecz. Załóż konto i zgarnij 200PLN.

2/3/2020
Bartek Cis

Nie wiem czy trzeba komuś przedstawiać Revoluta. Jest już na rynku od dawna i ciągle się rozwija. Kilka powodów dla których warto założyć sobie tam konto.

Czym jest Revolut?

Start-up to chyba nie jest już odpowiednie słowo bo właściciel już oficjalnie jest miliarderem. A więc firma z siedzibą w Londynie świadcząca usługi bankowe.

Możesz sobie założyć darmowe konto z którego możesz wykonywać przelewy, mieć konta walutowe, przewalutowywać  po dobrym kursie bez prowizji, korzystać z karty prepaid zarówno klasycznej – plastikowej jak i wirtualnej z telefonu. Do tego rynki finansowe i dodatkowe perki.

Generalnie większość(?) czego byś wymagał/a od konta bankowego opakowane w fajny interfejs w aplikacji w telefonie.

Program partnerski

Żeby była jasność od początku – dołączyłem do programu partnerskiego Revoluta gdzieś na początku roku. Ponad miesiąc się zabierałem do tego żeby to popchnąć i w końcu powstaje ten wpis 🙂 

Jeśli od dłuższego czasu myślałeś/aś o założeniu sobie konta Biznes i nie trzeba Cię przekonywać to kliknij w TEN link. Aktualnie jest promocja w której dostajesz 200 PLN na start.

Dlaczego?

Głównie dlatego, że lubię ten produkt! Więcej szczegółów za moment ale doszło nawet do tego, że odpalam ich apkę kilka razy dziennie i sprawdzam sobie różne kursy walut 🙂 Jest taka cool, że w przerwach w kodzeniu to jedna z moim ulubionych rozrywek 😛

Drugim nie bez znaczenia powodem jest to, że ich logo ładnie wpisuje się w szatę graficzną mojego bloga.

Trzecim i ostatnim jest to, że obiecywali mi bajońskie sumy (nawet do 8k EUR/mc zakładając, że ściągnę 300 nowych klientów 😛 ) za współpracę. No ale wiesz… Marzenia często lubią się rozmijać z rzeczywistością.

Dlaczego Revolut?

Powodów jest kilka:

  1. Założenie i prowadzenie konta jest dziecinnie proste. Formalności sprowadzone do minimum.
  2. Możesz bez problemu otwierać konta walutowe i przewalutowywać pieniądze bez prowizji po naprawdę atrakcyjnych kursach. Super jeśli zdarza Ci się podróżować.
  3. Dostajesz darmową kartę obsługującą wszystkie konta walutowe. Wystarczy, że podłączysz sobie w aplikacji które konto ma być obsługiwane. Jeśli używasz Revoluta a nie masz darmowej fizycznej karty to kliknij w ten link.
  4. Możesz płacić kartą wirtualną – telefonem.
  5. Jeśli bawisz się w rynki finansowe lub krypto możesz to robić z poziomu Revoluta.
  6. Zintegrowane usługi księgowe.
  7. Zintegrowane płatności z Google Pay i Apple Pay. Ułatwia płatności w innych apkach.
  8. Jak masz używasz pakietów premium masz dostęp do wielu benefitów jak darmowe ubezpieczenie czy dostęp do business lounge’ów na lotniskach.

Żeby dowiedzieć się więcej przyjrzyj się tym artykułom – TEN i TEN. Tutaj też artykuł o minusach.

Ile to kosztuje?

Są całkowicie darmowe wersje kont firmowych z pewnymi ograniczeniami. Najlepiej po prostu przeczytaj sam/a.

Podsumowanie

Niezależnie czy prowadzisz większą firmę, pracujesz na B2B lub jesteś freelancerem konto biznesowe w Revolut może być dla Ciebie dobrą opcją. Zwłaszcza kiedy dają 200 PLN na start.

Nie musisz od razu przenosić wszystkich swoich oszczędności do Revoluta (co nie byłoby zbyt sensowne szczerze mówiąc) ale dobrze mieć tam dodatkowe konto. Zwłaszcza, jeśli nic za nie nie płacisz!

Cześć jestem Bartek.

Na tym blogu wprowadzę Cię w tajniki Front-Endu i programowania webowego.

Warto
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial