Ta strona używa cookies
sprawdź politykę prywatności

Rozumiem

Nowe Bedekodzic.pl. Wszystko pozmieniałem… Podoba się?

5/11/2018
Bartek Cis

Wszystko co ma początek ma też i koniec. Tak też się stało z moim blogiem. Stara wersja nie odpowiadała zbytnio wszystkim zmianom w moim życiu… To nie może tak być…

Czego się dzisiaj dowiesz?

W zasadzie to kolejny wpis o niczym 🙂 Piszę go bardziej jako komunikat. Hello World! The new Bedekodzic.pl has arrived! Czyli koniec z darmowym szablonem z WordPressa!

Co się pozmieniało?

Zacząłem ostatnio pracę jako Fron-End Dev w Londynie. Ale to w zasadzie nie jest w tym wszystkim najważniejsze… W tym tygodniu kończę 30 lat. To trochę taki czas refleksji…

Z jednej strony smutek bo pierwsza i druga młodość już za mną 🙁 Ale z wiekiem przychodzi też zrozumienie. Rozumiem już co jest ważne w życiu a co nie. W co warto inwestować swój czas a czego unikać. Wydaje się to prozaiczne ale dla mnie to duży krok do przodu 🙂 Jestem szczęśliwy chyba… Przynajmniej teraz. Jak to piszę.

Tak czy inaczej jestem gotowy na przeżywanie kolejnych odsłon młodości!

Nowa szata graficzna bloga

Oczywiście tematyka bloga zostaje ta sama. Powiem więcej będę się starał jeszcze bardziej! Zauważyłem też, że cenisz bardziej wartościowe artykuły a nie ‘click-bite’-owe wpisy ( nie to żebym takie tu pisał ) dlatego jakość od teraz jest na pierwszym miejscu ( nie to żeby wcześniej nie była 🙂 )!

Nie mniej sporo się pozmieniało w moim życiu i chciałbym aby blog zmieniał się razem ze mną. Mam w sobie mroczną stronę. Zdecydowanie ( a kto jej nie ma? ). Dlatego nowy design nie jest cukierkowy. Ukazuje dwie strony mojej duszy w którą wkomponowane są biel i czerwień.

Tworzenie bloga

Gdyby ktoś się pytał czy sam go zaprojektowałem – Tak. Od początku do końca. Inspirowałem się trochę grami komputerowymi i starałem się znaleźć balans pomiędzy prostotą, funkcjonalnością a ilością bajerów.

Samo pisanie kodu też nie obyło się bez przygód. Od początku miał to pozostać WordPress. Tak jest po prostu wygodniej 🙂

Miałem trzy podejścia do kodzenia. Nie będę nawet opisywał szczegółów bo wstyd 😛 Udało się to w końcu dopiąć…

Podsumowanie

Mam nadzieję, że nowy design Bedekodzic.pl Ci się spodobał. Jeśli tak to napisz o tym w komentarzu.

Jak to często bywa z takimi rzeczami możesz znaleść jakiś bugi 🙁 Napisz proszę jeśli jakiegoś znajdziesz albo w komentarzu albo na maila. Postaram się z czasem to wyeliminować.

Tymczasem czas skierować wzrok ku kolejnym wyzwaniom! Jesteś gotowy/a?

Cześć jestem Bartek.

Na tym blogu wprowadzę Cię w tajniki Front-Endu i programowania webowego.

Warto
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial