Ta strona używa cookies
sprawdź politykę prywatności

Rozumiem

Hosting – porównanie cen dla 9 serwisów.

3/10/2017
Bartek Cis

Szukasz serwera dla swojej strony internetowej lub aplikacji? To zestawienie pomoże Ci w podjęciu decyzji.

Masz konkretne wymagania co do serwera czy może potrzebna Ci budżetowa opcja gdzie będziesz umieszczał swoje projekty? Nie wiesz jakie oferty są dostępne na rynku? Nie znasz się na tym lub po prostu nie masz czasu na poszukiwania? W takim razie jesteś we właściwym miejscu. Przedstawiam Ci 9 popularnych firm oferujących hosting serwisów www.

Hosting czyli jaki serwer wybrać?

Śledząc grupy programistyczne na facebooku zauważam, że regularnie pada pytanie jaki serwer wybrać dla swojej aplikacji. Aby pomóc Wam w podjęciu tej decyzji postanowiłem zrobić zestawienie wybranych ofert dostępnych na polskim rynku. Jest to zestawienie firm na które natknąłem się przy różnych okazjach i jest aktualne na październik 2017.

Dane zestawiłem w tabeli i porównałem ceny dwóch opcji tzn. serwera rekomendowanego i opcji premium w każdej firmie. Do tego kilka dodatkowych funkcjonalności jak np. obsługa NodeJS, SSL, pojemność, SSD czy ceny za przedłużenie. Wszystkie ceny są cenami brutto.

Komentarz do zestawienia.

Dane zestawione w tabeli mają charakter poglądowy i nie biorę odpowiedzialności za ich poprawność. Jeśli chcesz poznać szczegółową ofertę danego operatora to sprawdź jego stronę internetową i skontaktuj się z infolinią. Pamiętaj, że aby dobrze wybrać serwer pod swoją aplikację należy wziąć pod uwagę znacznie więcej niż tylko dane zestawione w tabeli powyżej. Jeśli nie jesteś pewny/a czy podołasz temu zadaniu to skontaktuj się ze specjalistą.

Przypominam też o macierzy wyboru. Ona pomaga w trudnych decyzjach 🙂

Podsumowanie.

Jeśli uważacie, że ominąłem jakąś serwerownie godną uwagi to piszcie w komentarzach. W razie potrzeby postaram się uzupełnić zestawienie.

Podziel się z innymi 🙂

Piszę dla was tego bloga bo lubię aplikacje internetowe. Mogę je projektować, kodować a potem o nich pisać czując dreszczyk ekscytacji za każdym razem gdy trafię na coś nowego. Bo uczymy się całe życie. Prawda?

Cześć jestem Bartek.

Na tym blogu wprowadzę Cię w tajniki Front-Endu i programowania webowego.

Warto
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial